Yaklaşık olarak çeyrek yüzyıldır ısıtma ve soğutma sistemleri sektöründe faaliyet gösteren servisimiz, bu alanda yenilikci ve öncü yapısı ile bilinmektedir. Bu alanda yapmış olduğu çalışmalar ile her zaman adından söz ettirmiştir.

Eip arkadaşlarımız işini bilen, her türlü donanıma sahip ve sertifikalı kişilerden oluşmaktadır. Servisimiz 7 gün 24 saat esası üzerinden çalışma yapmaktadır. Kombi Klima ve şofben konularında Ankara ilimizin her noktasında faaliyet göstermektedir.

Demirdöküm olarak sorumluluğumuzu biliyor ve ona uygun olarak hareket ediyoruz. Tüm enerjimizi ve hatta tüm bilgi birikimimizi tamiratlarımıza aktararak mükemmel sonuçlar almak için uğraşıyor ve bunu da başardığımıza inanıyoruz.

Yedek parça konusunda da her türlü önlemi almış olan servisimiz, ihtiyaç olabilecek en ufak cıvatayı bile stoklarında bulundurmaktadır. Günün her saati çağrı merkezimize ulaşarak randevu alabilir, tamir işlemi için görüşebilirsiniz. Görevli arkadaşlarımız bu konuda tam yetkilidir.

Takım çalışmasına önem veren ekiplerimiz işinde oldukca hızlı ve donanımlıdır. Kombi klima ve şofben ürünlerinizin her türlü problemini deneyimli ustalarımızla giderebileceğimizden emin olabilirsiniz. Üstelik işlemlerimiz 1 yıl firma garantimiz altındadır. Lütfen iletişime geçiniz.